خواص سنگ ها

سنگ چشم ببر در آسترولوژی هندی ۱

چشم ببر آسترولوژی هند

خواص روحی چشم ببر

سنگ چشم ببر به رنگ زرد تیره است. در زبان هندی به آن “چیتی” (Chiti) می گویند. این سنگ شامل خطوط قهوه ای-طلایی است. پولیش برای روشن شدن سطح سنگ انجام می شود. این سطح صیقلی شبیه چشم یک ببر است ، بنابراین به آن چشم ببر می گویند. اعتقاد بر این است که چشم ببر تاریکی را از زندگی افراد حذف می کند و شادی را در زندگی او به ارمغان می آورد. باعث افزایش ثروت فرد می شود.

چشم ببر برای رشد مغز افراد مفید است. هیچ ارتباطی با طبیعت فرد ندارد. روحیه تیمی افراد را افزایش می دهد. فرد با ارتباط با نیازهای دیگران از نیازهای خود آگاه می شود. با پوشیدن چشم ببر تراش خورده ، فرد در کسب دانش معنوی و انجام مدیتیشن (مراقبه) موفق می شود.

مغز با این سنگ شاداب می شود. ظرفیت ذهنی افراد را افزایش می دهد. این سنگ قدرت اراده و انگیزه های فرد را تقویت می کند. چشم ببر دارای خواص معجزه آسای بسیاری است. در روزهای قدیم ، چشم ببر توسط سربازان در میدان جنگ استفاده می شد زیرا اعتقاد بر این بود که به سربازان جان دوباره می بخشد. این سنگ به فرد کمک می کند که قدرت تمرکز خوبی داشته باشد. ایمان را تقویت می کند. به رشد کسب و کار کمک می کند. چشم ببر به وضعیت اقتصادی فرد امنیت می بخشد. این سنگ به افراد در به کار گیری قدرت کمک می کند.صداقت و اراده افراد را افزایش می دهد.

افرادی که به سفر می روند باید این سنگ را بپوشند. آنها را ایمن می کند. چشم ببر برای افرادی که بیشتر در سفر هستند مناسب است.

خواص درمانی چشم ببر

چشم ببر شادی و رفاه را در زندگی افراد به ارمغان می آورد. آن ها را از نظر مالی تقویت می کند. کسی که چاکرای شبکه خورشیدی ضعیف دارد باید از چشم ببر استفاده کند. افرادی که مشکل گفتاری دارند باید از این سنگ استفاده کنند. این سنگ اعتماد به نفس فرد را افزایش می دهد. چشم ببر باید توسط افرادی استفاده شود که از بیان دیدگاه خود می ترسند. کابوس ها را کاهش می دهد و به بهبود خواب کمک می کند. این سنگ برای افراد بیمار و ضعیف مفید است.

چشم ببر فشار خون بالا را کنترل می کند. به عملکرد صحیح دستگاه گوارش کمک می کند. مشکلات مربوط به معده و روده را کاهش می دهد. به آرام کردن افراد عصبی کمک می کند. باعث تسکین زخم ها می شود. به درمان آسیب ها کمک می کند. چشم ببر مشکلات مربوط به استخوان را درمان می کند. به رفع سریع شکستگی استخوان کمک می کند.

این سنگ برای افرادی که مشکلات کلیوی دارند ، مفید است. مشکلات مربوط به قلب و آرتروز را تسکین می دهد. همچنین مشکلات مربوط به گوش را درمان می کند.

چشم ببر و چارت تولد

چشم ببر باید توسط افرادی که در چارت آسترولوژی ودیک آن ها، کیتو در خانه های مبارک یا خجسته قرار دارد استفاده شود.

چشم ببر را با چه سنگ هایی می توان ترکیب کرد؟

هیچ سنگ قیمتی دیگر نباید با چشم ببر استفاده شود.

منبع : https://astrobix.com

اگه می خوای محصولات چشم ببر رو ببینی رو این لینک کلیک کن!

توجه!!!

مطالبی از جمله خواص سنگ ها ، آسترولوژی و … از منابع مختلف گرداوری و ترجمه شده، هیچ مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات متوجه این وبسایت نمی باشد و صرفا جنبه سرگرمی دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید